Danill Kvyat

Danill Kvyat

28 lutego, 2021 Wyłączone przez Marek
KierowcyPunkty202020192017201620152014
Lewis Hamilton2137306391366397343334
Valtteri Bottas1776267348343274241303
Sebastian Vettel1702159299332322314276
Daniel Ricciardo1532228174228390212300
Kimi Räikkönen1392128191299311226237
Sergio Perez1388200210251302220205
Max Verstappen1266223332218326167
Nico Rosberg1071 415319337
Nico Hulkenberg100527181153237155252
Danill Kvyat97015718399165215151
Carlos Sainz918199223153215128
Felipe Massa902 198235231238
Romain Grosjean81676110170180160120
Kevin Magnussen74269144143153 233
Fernando Alonso710 10821897287
Jenson Button557 177113267
Charles Leclerc497182315
Lance Stroll477154166157
Esteban Ocon466165024655
Alexander Albon447204243
Pierre Gasly44617823137
Marcus Ericsson419 8712914063
Lando Norris402211191
Felipe Nasr292 132160
Antonio Giovinazzi2501001419
George Russell245142103
Esteban Gutierrez239 148 91
Jolyon Palmer230 99131
Pastor Maldonado223 111112
Pascal Wehrlein217 107110
Jean-Eric Vergne164 164
Stoffel Vandoorne143 13013
Adrian Sutil93 93
Max Chilton88 88
Jules Bianchi84 84
Will Stevens78 744
Nicholas Latifi7878
Robert Kubica76 76
Roberto Merhi65 65
Kamui Kobayashi64 64
Rio Haryanto42 42
Alexander Rossi28 28
Brendon Hartley14 14
Pietro Fittipaldi66
Jack Aitken55


Ranking oparty jest o historyczne dane zawarte na stronie formula1.com W zestawieniach uwzględnia się kierowców i zespoły, które zostały sklasyfikowane na mecie poszczególnych wyścigów. 
Ilość punktów za poszczególne wyścigi odpowiada ilości bolidów, które stanęły na starcie danego grand prix. Liczba bolidów odpowiada maksymalnej wartości przyznanej za pierwsze miejsce w wyścigu. Kolejne miejsca punktowane są o jedno oczko niżej.