Kevin Magnussen

Kevin Magnussen

27 lutego, 2021 Wyłączone przez Marek
KierowcyPunkty202020192018201720162014
Lewis Hamilton2175306391381366397334
Valtteri Bottas1854267348319343274303
Sebastian Vettel1745159299357332322276
Daniel Ricciardo1541228174221228390300
Kimi Räikkönen1468128191302299311237
Max Verstappen1403223332304218326
Sergio Perez1379200210211251302205
Nico Hulkenberg103127181181153237252
Carlos Sainz1009199223219153215
Kevin Magnussen95069144208143153233
Romain Grosjean80976110153170180120
Fernando Alonso775162108218287
Danill Kvyat75515718399165151
Nico Rosberg752415337
Felipe Massa671198235238
Charles Leclerc663182315166
Esteban Ocon65716519124655
Lance Stroll611154166134157
Pierre Gasly60217823115637
Alexander Albon447204243
Jenson Button444177267
Marcus Ericsson4381598712963
Lando Norris402211191
Stoffel Vandoorne2960015313013
Antonio Giovinazzi2501001419
George Russell245142103
Esteban Gutierrez23914891
Jolyon Palmer23099131
Pascal Wehrlein217107110
Jean-Eric Vergne164164
Felipe Nasr132132
Brendon Hartley13011614
Pastor Maldonado112112
Sergey Sirotkin109109
Adrian Sutil9393
Max Chilton8888
Jules Bianchi8484
Nicholas Latifi7878
Robert Kubica7676
Kamui Kobayashi6464
Rio Haryanto4242
Pietro Fittipaldi66
Jack Aitken55
Will Stevens44

Ranking oparty jest o historyczne dane zawarte na stronie formula1.com W zestawieniach uwzględnia się kierowców i zespoły, które zostały sklasyfikowane na mecie poszczególnych wyścigów. 
Ilość punktów za poszczególne wyścigi odpowiada ilości bolidów, które stanęły na starcie danego grand prix. Liczba bolidów odpowiada maksymalnej wartości przyznanej za pierwsze miejsce w wyścigu. Kolejne miejsca punktowane są o jedno oczko niżej.