Nico Hülkenberg

Nico Hülkenberg

25 lutego, 2021 Wyłączone przez Marek
KierowcyPunkty2020201920182017201620152014201320122010
Lewis Hamilton3349306391381366397343334321287223
Sebastian Vettel3003159299357332322314276385386173
Kimi Räikkönen2357128191302299311226237275388
Valtteri Bottas2252267348319343274241303157
Daniel Ricciardo2171228174221228390212300171247
Sergio Perez2066200210211251302220205244223
Fernando Alonso196816210821897287340388368
Felipe Massa1850198235231238269322357
Nico Rosberg1810415319337289255195
Nico Hulkenberg1682271811811532371552522192698
Max Verstappen1570223332304218326167
Romain Grosjean142376110153170180160120245209
Jenson Button1370177113267263323227
Carlos Sainz1137199223219153215128
Danill Kvyat97015718399165215151
Kevin Magnussen95069144208143153233
Mark Webber805296331178
Charles Leclerc663182315166
Esteban Ocon65716519124655
Adrian Sutil61893176349
Lance Stroll611154166134157
Pierre Gasly60217823115637
Marcus Ericsson5781598712914063
Pastor Maldonado559111112149187
Bruno Senna552223329
Jean-Eric Vergne510164144202
Heikki Kovalainen45418158278
Alexander Albon447204243
Paul di Resta444193251
Esteban Gutierrez40414891165
Lando Norris402211191
Kamui Kobayashi3836422594
Michael Schumacher352172180
Vitantonio Liuzzi341341
Karun Chandhok322322
Sakon Yamamoto306306
Christian Klien305305
Stoffel Vandoorne29615313013
Felipe Nasr292132160
Vitaly Petrov268152116
Jarno Trulli257257
Antonio Giovinazzi2501001419
George Russell245142103
Robert Kubica24576169
Jolyon Palmer23099131
Pascal Wehrlein217107110
Charles Pic19493101
Timo Glock19314350
Max Chilton1798891
Jules Bianchi1788494
Pedro de la Rosa1659174
Brendon Hartley13011614
Sergey Sirotkin109109
Giedo van der Garde8888
Will Stevens78744
Nicholas Latifi7878
Nick Heidfeld7373
Jaime Alguersuari6969
Sebastien Buemi6767
Roberto Merhi6565
Narain Karthikeyan6262
Lucas di Grassi5555
Rio Haryanto4242
Rubens Barrichello4040
Alexander Rossi2828
Jerome d’Ambrosio1616
Pietro Fittipaldi66
Jack Aitken55

Ranking oparty jest o historyczne dane zawarte na stronie formula1.com W zestawieniach uwzględnia się kierowców i zespoły, które zostały sklasyfikowane na mecie poszczególnych wyścigów. 
Ilość punktów za poszczególne wyścigi odpowiada ilości bolidów, które stanęły na starcie danego grand prix. Liczba bolidów odpowiada maksymalnej wartości przyznanej za pierwsze miejsce w wyścigu. Kolejne miejsca punktowane są o jedno oczko niżej.